NADMOTŁAWIE 111

Gdańsk, Sienna Grobla 6D/111
max 4 osoby
27m²

Apartament, do którego pragniemy Państwa serdecznie zaprosić, znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca, położonego tuż nad Motławą, nieopodal gdańskiego Starego Miasta. Apartament jest nowy, został oddany do użytku w 2021 roku. Z okien apartamentu rozciąga się widok na charakterystyczne zabudowania jednej z największych polskich stoczni, czyli Stoczni Gdańskiej. 

Przytulny, jasny apartament będzie doskonałym wyborem na romantyczny wyjazd dla pary, ale również weekendowy wypad z rodziną czy znajomymi. Mimo niewielkiego rozmiaru, apartament jest bardzo przestronny i w pełni wyposażony. Przemyślany rozkład zapewni naszym Gościom wyjątkowy komfort i intymność. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, a w salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Salon jest połączony z aneksem kuchennym. W sypialni oraz salonie znajdą Państwo telewizory z funkcją SMART. Apartament posiada balkon, który sprzyja wieczornemu odpoczynkowi. Łazienka wyposażona jest w duży prysznic, który pozwala się w pełni zrelaksować. 

Niewątpliwym atutem budynku jest jego strefa wspólna, składająca się z siłowni, sauny oraz bawialni dla najmłodszych Gości. Oczywiście korzystanie z części wspólnej jest wliczone w cenę najmu apartamentu.

Dzięki tak dogodnej lokalizacji, decydując się na wynajem naszego apartamentu, mają Państwo możliwość zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce bez konieczności korzystania z auta czy transportu publicznego. Trasa prowadząca na gdańską starówkę jest bardzo urokliwa. Ciągnie się wzdłuż rzeki, mijając marinę jachtową, czy słynny most zwodzony prowadzący na wyspę Ołowiankę. Apartament dzieli zaledwie 500 metrów od Muzeum II Wojny Światowej, 600 metrów od Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, a 800 metrów od Narodowego Muzeum Morskiego.

Najbliższe otoczenie budynku, w którym znajduje się apartament, wciąż dynamicznie się zmienia. Mamy pewność, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli pochwalić się jeszcze większą ilością udogodnień, umilających pobyt naszym Gościom.

UDOGODNIENIA

WAŻNE INFORMACJE

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Hotelowy standard w prywatnym apartamencie