O NAS

Na co dzień mieszkamy i pracujemy w Trójmieście, dlatego doskonale wiemy, jak wiele atrakcji jest tutaj o każdej porze roku. Tym właśnie kierowaliśmy się, wybierając lokalizacje naszych apartamentów. Dzięki kluczowemu ich rozmieszczeniu na mapie historycznego Gdańska, mają Państwo niepowtarzalną okazję, by zwiedzić najpiękniejsze zakątki tego pięknego miasta, bez konieczności korzystania z auta czy środków komunikacji miejskiej. 

Jesteśmy miłośnikami dobrej kuchni i uwielbiamy poznawać nowe miejsca na kulinarnej mapie Trójmiasta. Decydując się na wynajem któregokolwiek z oferowanych przez nas apartamentów, mają Państwo doskonałą bazę wypadową do testowania licznych restauracji, kawiarni czy barów, znajdujących się w pobliżu.   

Staramy się, by nasze apartamenty stanowiły idealne połączenie wygody, prostej nowoczesności oraz luksusu, zaklętego w drobiazgach. Wybierając na swój pobyt jeden z naszych apartamentów, mogą Państwo rozpocząć dzień od świeżej, aromatycznej kawy z ekspresu, własnoręcznie przygotowanego, ulubionego śniadania czy odprężającej wizyty w saunie. Wierzymy, że drobne przyjemności potrafią uczynić cały dzień lepszym, a dobre samopoczucie naszych Gości to nasz priorytet.

Zapraszamy Państwa do śledzenia na bieżąco naszych social mediów, poprzez które będzie można poznać nas lepiej!