BASTION WAŁOWA C16

Gdańsk, Wałowa 23C/16

max 4 osoby

33 m²

Mamy niesamowitą przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego apartamentu, znajdującego się przy ulicy Wałowej w Gdańsku. Bastion Wałowa 23, zlokalizowany w pobliżu historycznej Bramy Stoczniowej, Europejskiego Centrum Solidarności oraz Muzeum II Wojny Światowej, łączy w sobie bogatą historię tego miejsca z absolutnie nowoczesną architekturą. Apartament położony jest tak, by mieli Państwo możliwość korzystania z przebogatej oferty muzeów, restauracji i kawiarni, jaką oferuje gdańska Starówka – do której z apartamentu dojdą Państwo w zaledwie kilka minut. W pobliżu znajduje się również centrum handlowe, dysponujące kinem, siłownią oraz międzynarodową strefą gastronomiczną.

Apartament Wałowa C16 to niezwykłe, przestronne miejsce, w którym jasne, relaksujące oko wnętrza zostały podkreślone subtelnymi złotymi akcentami i przełamane klasyczną czernią, granatem i ciemną szarością w dodatkach. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewni naszym Gościom komfort i wyjątkową intymność, a pełne wyposażenie sprawi, że niczego Państwu nie zabraknie. Apartament posiada przytulny balkon z siedziskami, wprost zachęcający do wypicia porannej kawy z widokiem na piękny Gdańsk.

W sypialni, która jest oddzielona od dziennej strefy apartamentu, znajduje się duże, bardzo wygodne łóżko małżeńskie, a w salonie rozkładana dwuosobowa sofa. Salon jest połączony z aneksem kuchennym i jadalnią. W sypialni oraz salonie znajdą Państwo telewizory z funkcją SMART. Łazienka wyposażona jest w duży prysznic z deszczownicą, który umożliwia relaksującą, długą kąpiel. Oczywiście zadbaliśmy o to, by w apartamentowej łazience nie zabrakło kompletu doskonałych jakościowo kosmetyków, które pozwolą wynieść pozornie zwyczajną kąpiel do rangi wyciszającego rytuału. Na Państwa przyjazd przygotowujemy specjalne zestawy powitalne, które, mamy nadzieję, umilą Państwu pobyt i dostarczą wiele radości.

Dzięki tak dogodnej lokalizacji, decydując się na wynajem naszego apartamentu, mają Państwo możliwość zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast w Polsce bez konieczności korzystania z auta czy transportu publicznego, choć w razie potrzeby apartament znajduje się w pobliżu dworca PKP, PKS, SKM, przystanków tramwajowych i autobusowych.

UDOGODNIENIA

WAŻNE INFORMACJE

Subtelna elegancja w komfortowej odsłonie